Prečo nakupovať u nás ?

 

  • Cenová dostupnosť tovarov

Hlavnou výhodou internetového obchodu www.sportove-kamery.sk je najnižšia cena a jedinečnosť športových kamier na Slovensku. Na našej webovej stránke www.sportove-kamery.sk nájdete rôzne športové kamery od značky SJCAM: SJ4000, SJ4000 WIFI, SJ4000+ WIFI, SJ5000, SJ5000 WIFI, SJ5000X ELLITE, SJCAM SJ6 LEGEND, M10, M20 a k tomu kopec príslušenstva. Niektorý tovar nezoženiete nikde inde len u nás. Všetok nami predávaný tovar je nový, nepoužívaný. Vieme Vám poskytnúť najlepšiu kvalitu v rámci danej oblasti. Našim cieľom je aby každý zákazník, ktorý sa na nás obráti bol spokojný.

  • Garancia najnižšej ceny

Na všetky produkty chceme zákazníkom ponúknuť najnižšiu cenu na trhu so zachovaním vysokého štandardu poskytovaných služieb. V praxi to znamená, že ak ste nami ponúkaný tovar našli u konkurencii lacnejšie, ponúkneme vám tento tovar za rovnakú alebo nižšiu cenu ako má konkurencia. Garancia najnižšej ceny sa vzťahuje iba na obchody v Slovenskej republike. Vierohodnosť odkazu posudzujeme my, ale verte nám, že sa snažíme vychádzať našim zákazníkom maximálne v ústrety. Sme profesionáli, a preto sa snažíme maximálne rozvíjať naše vzťahy s našimi zákazníkmi. Snažíme sa Vám vždy ponúknuť a zaistiť najlepšie podmienky.

  • Komfort nakupovania:

Tovar si môžete v pokoji prezrieť na našej stránke v pohodlí Vášho domova. V ktorýkoľvek čas sa rozhodnete, vtedy nakupujete.

  • Doprava nad 30 EUR ZDARMA:

Dovoz Vašej objednávky realizujeme poštou do 48 hodín. Za objednávku nad 30 EUR poštovné neplatíte (platí pri doručení slovenskou poštou).

  • Rýchla doprava kuriérskou službou

 
Bezpečná a rýchla doprava tovaru prostredníctvom kuriérskej služby UPS do 24 hodín za príplatok 2,99 eur.
 
  • Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní: Ak sa Vám tovar po doručení nepáči, alebo s ním nie ste spokojný, môžete ho zabalený v pôvodnom obale vrátiť späť na našu adresu bez bližšieho udania dôvodu.Pošlite ho k nám spolu s faktúrou a odstúpením od zmluvy.  Do 14 dní po obdržaní tovaru prevedieme peniaze na bankový účet.

  • Bezpečné nákupy v e-shope www.sportove-kamery.sk
 
Vaše osobné údaje sú u nás zabezpečené proti zneužitiu a bez prístupu tretej strany a nebudú inak komerčne využívané. 

Na ochranu osobných údajov kladieme najväčší dôraz!

  • Záruka 2 roky na predávaný tovar:

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií  a záručných opráv. Na nami predávané produkty sa vzťahuje záruka 2 roky.  

  • Predajné ceny sú konečné, sú uvedené vrátane DPH
 

Veríme, že o kvalite našich služieb a výrobkov sa rýchlo presvedčíte, náš obchod si obľúbite a budete ďalším z našich spokojných zákazníkov.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.