4 x sada 3M nalepovacích držiakov

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

4 x sada držiakov s 3M nálepkami na kamery GoPro, Xiaomi, SJCAM.

Dostupnosť Skladom
Cena €7,50 bez DPH
€9    
Kód tovaru GP-20
Značka SJCAM
Kategória Príslušenstvo
Záruka 2 roky
 
Nalepovacie držiaky 3M pre kamery GoPro, Xiaomi, SJCAM. Nalepovacie držiaky zabezpečia maximálne bezpečie Vašej kamery, Vám potom ostáva už len úloha zachytiť ten správny moment. Nalepiť ich môžete na akýkoľvek rovný či zakrivený povrch.Vysoko lepivé držiaky pre pripevnenie kamery GoPro, Xiaomi, SJCAM.
Vďaka týmto držiakom môžete pripevniť Vašu kameru na najrôznejšie miesta ako je prilba, auto, motorka a mnoho ďalších miest, z ktorých získate nezabudnuteľné a dych vyrážajúce zábery.  Vďaka 3M lepiacej páske budete mať stopercentnú istotu, že Vaša kamera bude držať presne na mieste, kam ste ju pripevnili. Nakoľko sada obsahuje 2 ks rovných a 2 ks zakrivených držiakov, máte širokú škálu možností, kam všade môžete kameru umiestniť. Dokonalá priľnavosť a zmienená variabilita zakrivenia umožní umiestniť 3M nalepovací držiak ako potrebujete a ešte k tomu na akomkoľvek mieste potrebujete. Vďaka antivibračnej funkcii špeciálne 3M nálepky držiak pohltí určité percento vibrácií a umožňuje tak natáčať viac stabilizované zábery.
Naše nalepovacie držiaky naozaj držia! Kvalita v tomto smere je maximálne dôležitá pretože zabezpečuje bezpečie vašej kamery a to si samozrejme uvedomujeme.  Pokiaľ chcete mať naozaj istotu toho, že sa držiak neodlepí je dobré pre istotu kvalitného prilepenia aj odlepenia použiť najlepšie elektrický ventilátor (tj. fén), ktorý zabezpečí maximálnu priľnavosť k povrchu. Držiak aj povrch na ktorý držiak lepíme by mal mať zhodnú teplotu. Po prvotnom odlepení nedoporučujeme držiak znovu použiť a to najmä na extrémne zaťažované miesta, kde by mohlo hroziť riziko nebezpečného pádu kamery.  

 

Obsah balenia:

2 x sada držiakov s 3M nálepkami na rovné povrchy

2 x sada držiakov s 3M nálepkami na zaoblené a krivé povrchy

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.